۱۳۹۱ مهر ۵, چهارشنبه

پست جدید!

ساعت ۱ و ۲۵ دقیقه نصف شبه، و من تازه ساخت ارائه‌ی فردا ظهر رو شروع کردم! چند ساعت پیش بود که متوجه شدم مراسم همایش روز آزادی نرم‌افزار اصفهان فرداست نه پس‌فردا!! P: و البته همون‌طور که مشاهده می‌کنید از اون‌جایی که وقت زیادی ندارم و خوابم میاد، الان بهترین زمان بود برای این که ساخت ارائه رو ول کنم و بیام بعد این همه وقت یه پست جدید بذارم. ؛)

***
حالا اصلا مناسبت این پستم این همایش نبود، بلکه این بود که شنیدم (خوندم!) که ظاهرا بستن این دو روزه‌ی سایت گوگل به خاطر درخواست‌های مردمی بوده. این شد که طاقت نیوردم گفتم بذار یه پست بزنیم. آخه گفتم یه درخواست بکنم از مردم غیور و همیشه در صحنه که اگه واقعا اینقدر مشتاقین و درخواست مردمی دارین، دلیلی نداره بار این درخواست‌هاتون رو بندازین به دوش مسئولین که با کمال بی‌میلی!! ۲ تا سایت از ۴تا سایتی که هنوز فیلتر نشده رو هم ببندند؛ خب مردم خودتون سایت گوگل رو تحریم می‌کردین و استفاده نمی‌کردین، حتما باید یکی وایسه بالا سرتون بزنه تو سرتون که استفاده نکنید؟!!! نمی‌تونین خودتونو کنترل کنید؟ من نمیدونم چه مملکتیه که یه تحریم یه سایت اینترنتی هم که البته خواست عموم مردمه باید توسط دولت انجام بشه؛ که مسلما بار تبلیغاتی و تاثیر چنین تحریم مردمی‌ای رو کم می‌کنه!

در پایان کمی عقل سالم برای مسئولین محترم از خدا خواستارم. همچنین برای تمامی مردمی که یه گوشه نشستند و به جای این که کاری بکنند، درخواست می‌کنند. با تشکر!

***
برم ارائمو آماده کنم!

۴ نظر:

 1. :) مردم عجیبی داریم.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. بله! نمی‌دونم چرا مردم بیشتر دوست داشتن صفحات https گوگل رو تحریم کنن!

   حذف
 2. :))
  بهترین زمان بود؟!!!
  پشت این فیلتر کردن عقل و منطقی نیست، خودشون هم نمیفهمن چیکار میکنن، حدس هم میزنم کار دیگه ای بخوان بکنن و الکی این ماجرا رو بهونه کردن. این قضیه توهین سرپوش خوبیه و قضایا دیگه رو میشه باهاش به حاشیه برد.
  درباره مردم هم باهات موافقم، جامعه گرفتار مسئولین نالایقیه اما بیشتر از اون از حماقت ما مردم رنج میبره.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دقیقا، همش بهونست. یه مشت آدم که امیدوارم خدا عقلشون بده نشستن تصمیم می‌گیرن...

   حذف