۱۳۸۸ خرداد ۲۲, جمعه

گزارشی از تقلب‌های انتخاباتی رخ داده تا این لحظه

سلام!
طبق گزارش مستندی از منابع خبرگزاری معتبر، یک سری تقلب‌های انتخاباتی در انتخابات امسال رخ داده که برای آگاه سازی ملت غیور به آن‌ها اشاره می‌کنم. همچنین نکاتی برای جلوگیری از این طور تقلب‌ها در انتخابات آتی به طور خلاصه آورده شده است:
با توجه به افشا شدن خبر وجود خودکارهای با جوهر نامرئی شونده در حوزه‌های انتخاباتی، جوهرهای مزبور را در استامپ‌هایی که در حوزه‌ها وجود دارد ریخته‌اند. در نتیجه اثر انگشتتان پاک می‌گردد، و اگر به موسوی رأی داده باشید رأیتان باطل می‌شود وگرنه از اثر انگشت جعلی برایتان می‌زنند. توصیه می‌شود در انتخابات دیگر استامپ همراه خودتان ببرید!
به خبری که هم‌اکنون به ذهنم رسید توجه فرمایید: در بسیاری از حوزه‌ها برگه‌های رأی از جنس مخصوصی هستند که بعد از چند ساعت نوشته‌های نوشته شده با خودکار آبی از روی اون‌ها پاک میشود. حتما خودکار سیاه همراه ببرید!
در صندوق‌های اصفهان و شیراز برگه‌های به کار رفته مرغوب‌تر بوده و هر گونه‌نوشته‌ی جوهری که روی آن بنویسید پاک می‌شود. (به این منظور خودمون یه سری برگه چاپ کردیم بیاین بخرین. هر ۵ تا ۱ دونه هم رایگان جایزه میدیم)
بعضی از صندوق‌ها هم تقلبی است، برای جلوگیری از تضییع حقوق خودتان حتما صندوق همراه ببرید!
با توجه به افشا شدن نقشه‌ی متقلبان، کلیه‌ی مسئولین مدارس و مساجد را جابه‌جا کردند، در نتیجه بعد از این دیگر برای رأی دادن به مدارس مراجعه نکنید، برین مسجد! البته احتمالا این خبر هم افشا می‌شود، در نتیجه اگر بعدازظهر رأی میدهید به همان مدارس مراجعه کنید!!
گزارش دیگری حاکیست، برگه‌های رأی سبزرنگ طرفداران موسوی به خاطر انجام تبلیغات در روز رأی گیری باطل می‌گردد. در نتیجه اگر به موسوی رأی میدهید از برگه‌های قرمز استفاده کنید (بازم خودمون چاپ کردیم، آمارشم هست!)

علاوه بر موارد بالا، اخیرا یک سری رأی شمار چینی وارد کرده و بین حوزه‌های رأی گیری پخش کرده‌اند. این افراد همه‌ی کلمات فارسی را «احمدی‌نژاد» می‌خوانند. در نتیجه در صورتی که به ملیت افرادی که در حوزه وجود دارند شک کردید، سریعا محل را ترک نموده و به یک حوزه‌ی دیگر مراجعه نمایید!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر